"Muzeum jako depozytariusz pamięci zbiorowej współtworzy tożsamość miasta."

W muzeum można kupić kubki z tyskimi mozaikami i widokiem kościoła pw. Św. Marii Magdaleny w Tychach (z archiwalnej pocztówki z ok. 1910r.) Cena: 15 zł. Ponadto do nabycia kartki świąteczne z pracami laureatów konkursu na najładniejszą kartkę świąteczną, który został zorganizowany przez Muzeum Miejskie w Tychach w 2010 roku. Cena: 1 zł.

12 stycznia o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie z dr Ireneuszem Botorem, wykładowcą Instytutu Sztuki Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego, które zainauguruje noworoczny cykl spotkań w ramach Popołudnia Czwartkowego. Zapraszamy na prelekcję Szopki, betlejemki, stajenki. Cechy stylistyczne śląskich szopek domowych. Spotkanie wzbogacone zostanie pokazem zdjęć. Wstęp wolny.

usuwanie filtra cząstek stałych

Wokół filtrów dpf i wyjazdów na wakacje

rodzaju czyszczeniem dpf jest też wypalanie filtra cząstek stałych dpf. W wielu warsztatach samochodowych tego typu usługi są dostępne i każdy, kto tylko potrzebuje pomocy w tym zakresie, może ją tutaj uzyskać.  Skoro już został wywołany temat diesli, warto chwilę się przy nim zatrzymać. Otóż, ten rodzaj silników od zawsze miał swoich zwolenników i tak chyba pozostanie jeszcze przez jakiś czas. Przemawia za nimi to, że zużywają one mniej paliwa w porównaniu z benzynowymi. To nie jest bez znaczenia w naszej rzeczywistości, bo ceny paliw są jednak wysokie w stosunku do Wejdź

Wokół filtrów dpf i wyjazdów na wakacje

Wokół filtrów dpf i wyjazdów na wakacje Wejdź