"Muzeum jako depozytariusz pamięci zbiorowej współtworzy tożsamość miasta."

W muzeum można kupić kubki z tyskimi mozaikami i widokiem kościoła pw. Św. Marii Magdaleny w Tychach (z archiwalnej pocztówki z ok. 1910r.) Cena: 15 zł. Ponadto do nabycia kartki świąteczne z pracami laureatów konkursu na najładniejszą kartkę świąteczną, który został zorganizowany przez Muzeum Miejskie w Tychach w 2010 roku. Cena: 1 zł.

12 stycznia o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie z dr Ireneuszem Botorem, wykładowcą Instytutu Sztuki Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego, które zainauguruje noworoczny cykl spotkań w ramach Popołudnia Czwartkowego. Zapraszamy na prelekcję Szopki, betlejemki, stajenki. Cechy stylistyczne śląskich szopek domowych. Spotkanie wzbogacone zostanie pokazem zdjęć. Wstęp wolny.

psychoterapia

Pomoc psychoterapeuty

spotkaniu problemy zostają rozwiązane. Nie chodzi bowiem o to, żeby psychoterapeuta przekazał pacjentowi receptę na udane życie, powiedział jak ma on postępować w konkretnych sytuacjach, jak rozwiązywać trudne problemy. W takich sytuacjach pomogą specjaliści z Fripp Ważniejsze jest aby pomógł on odnaleźć wewnętrzny spokój, akceptację, poczucie własnej wartości, aby dzięki niemu pacjent zdobył wewnętrzną siłę i dojrzałość Wejdź

Pomoc psychoterapeuty

Pomoc psychoterapeuty Wejdź