"Muzeum jako depozytariusz pamięci zbiorowej współtworzy tożsamość miasta."

W muzeum można kupić kubki z tyskimi mozaikami i widokiem kościoła pw. Św. Marii Magdaleny w Tychach (z archiwalnej pocztówki z ok. 1910r.) Cena: 15 zł. Ponadto do nabycia kartki świąteczne z pracami laureatów konkursu na najładniejszą kartkę świąteczną, który został zorganizowany przez Muzeum Miejskie w Tychach w 2010 roku. Cena: 1 zł.

12 stycznia o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie z dr Ireneuszem Botorem, wykładowcą Instytutu Sztuki Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego, które zainauguruje noworoczny cykl spotkań w ramach Popołudnia Czwartkowego. Zapraszamy na prelekcję Szopki, betlejemki, stajenki. Cechy stylistyczne śląskich szopek domowych. Spotkanie wzbogacone zostanie pokazem zdjęć. Wstęp wolny.

pomoc

Pomoc psychoterapeuty

zmierzyć z bolesnymi doświadczeniami z przeszłości, odzyskać wewnętrzny spokój, złagodzić poczucie winy czy nauczyć się wyrażać emocje. Pomoc psychoterapeuty to często długoletnia współpraca. Podczas wizyt często okazuje się bowiem, że problemy są w nas głęboko zakorzenione. Mogą one być efektem trudnego dzieciństwa, braku miłości i akceptacji ze strony bliskich czy traumatycznych doświadczeń. Rzadko kiedy już po pierwszym Wejdź

Pomoc psychoterapeuty

Pomoc psychoterapeuty Wejdź