"Muzeum jako depozytariusz pamięci zbiorowej współtworzy tożsamość miasta."

W muzeum można kupić kubki z tyskimi mozaikami i widokiem kościoła pw. Św. Marii Magdaleny w Tychach (z archiwalnej pocztówki z ok. 1910r.) Cena: 15 zł. Ponadto do nabycia kartki świąteczne z pracami laureatów konkursu na najładniejszą kartkę świąteczną, który został zorganizowany przez Muzeum Miejskie w Tychach w 2010 roku. Cena: 1 zł.

12 stycznia o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie z dr Ireneuszem Botorem, wykładowcą Instytutu Sztuki Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego, które zainauguruje noworoczny cykl spotkań w ramach Popołudnia Czwartkowego. Zapraszamy na prelekcję Szopki, betlejemki, stajenki. Cechy stylistyczne śląskich szopek domowych. Spotkanie wzbogacone zostanie pokazem zdjęć. Wstęp wolny.

pensjonat

Miło spędzony urlop

przez urlopowiczów w Europie. Każdy kto ma zamiar wybrać się nad morze powinien sprawdzić ile kosztują noclegi nad morzem. Kwoty, które oferują właściciele prywatnych firm są bardzo zróżnicowane i dla każdego z nas, znajdzie się miejsce.Pomimo tego, że należymy do Unii Europejskiej, jesteśmy wciąż biednym krajem, w którym obywatele liczą każdą złotówkę. Są jednak i tacy, którzy nie muszą się bać o zbyt Wejdź

Miło spędzony urlop

Miło spędzony urlop Wejdź