"Muzeum jako depozytariusz pamięci zbiorowej współtworzy tożsamość miasta."

W muzeum można kupić kubki z tyskimi mozaikami i widokiem kościoła pw. Św. Marii Magdaleny w Tychach (z archiwalnej pocztówki z ok. 1910r.) Cena: 15 zł. Ponadto do nabycia kartki świąteczne z pracami laureatów konkursu na najładniejszą kartkę świąteczną, który został zorganizowany przez Muzeum Miejskie w Tychach w 2010 roku. Cena: 1 zł.

12 stycznia o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie z dr Ireneuszem Botorem, wykładowcą Instytutu Sztuki Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego, które zainauguruje noworoczny cykl spotkań w ramach Popołudnia Czwartkowego. Zapraszamy na prelekcję Szopki, betlejemki, stajenki. Cechy stylistyczne śląskich szopek domowych. Spotkanie wzbogacone zostanie pokazem zdjęć. Wstęp wolny.

Na hotele w Poznaniu jest spore rynkowe zapotrzebowanie.

Coraz większa ilość biznesmenów a także turystów łącznie ze zwiększającą się liczbą inwestycji w Poznaniu wymuszają dynamiczny rozwój branży turystycznej w Poznaniu. To dowód na to, że hotele Poznań są niezbędne.

Nasz hotel to niepowtarzalny hotel w Poznaniu. Tutaj poczujecie się jak w ekskluzywnym apartamencie. Unikatowa aura naszego hotelu wkomponowuje się w świetny sposób w atmosferę prywatności, odpoczynku i odprężenia oraz relaksu. Oryginalnym dopełnieniem tej atmosfery będą wykwintne dania serwowane przez naszego kucharza. Nasza restauracja Poznań sprosta wymaganiom nawet najbardziej wybrednych gości w Poznaniu.

Restauracja Hotel Poznań staje do boju w szrankach o tytuł najlepszej restauracji w Poznaniu. Oprócz dań dla gości hotelowych nasza restauracja Poznań realizuje zlecenia oraz zamówienia na obsługę imprez rodzinnych lub catering Poznań.

Do bezdyskusyjnych hitów Hotel Poznań należą: dostęp do internetu w systemie Wi-Fi na obszarze całego hotelu, przystosowanie hotelu do poruszania się w nim osób niepełnosprawnych, współpraca z najlepszą korporacją taksówkarską w Poznaniu, restauracja Poznań z wykwintnym menu, miejsca do zabaw dla najmłodszych jak również najświeższe i najpiękniejsze kwiaty z najlepszej kwiaciarni w Poznaniu.

Poznań jest trzecim ośrodkiem przemysłowym Zachodniej Polski i drugim co do ilości mieszkańców miastem. To także ośrodek o tragicznej historii, niestety fatalnie doświadczone zarówno przez czasy powojenne i pobyt jednostek wrogiej armii sowieckiej jak i pierwszą wojnę światową.

W obiektywie

noclegi

hotele

poznań