"Muzeum jako depozytariusz pamięci zbiorowej współtworzy tożsamość miasta."

W muzeum można kupić kubki z tyskimi mozaikami i widokiem kościoła pw. Św. Marii Magdaleny w Tychach (z archiwalnej pocztówki z ok. 1910r.) Cena: 15 zł. Ponadto do nabycia kartki świąteczne z pracami laureatów konkursu na najładniejszą kartkę świąteczną, który został zorganizowany przez Muzeum Miejskie w Tychach w 2010 roku. Cena: 1 zł.

12 stycznia o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie z dr Ireneuszem Botorem, wykładowcą Instytutu Sztuki Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego, które zainauguruje noworoczny cykl spotkań w ramach Popołudnia Czwartkowego. Zapraszamy na prelekcję Szopki, betlejemki, stajenki. Cechy stylistyczne śląskich szopek domowych. Spotkanie wzbogacone zostanie pokazem zdjęć. Wstęp wolny.

maszyny do pakowania

Pomoc dla zakładów przemysłowych

Ostatnio spora ilość firm zaczyna powoli bankrutować i upadać. Wbrew pozorom dzieje się tak nie tylko z tymi najmniejszymi i nieznaczącymi zbyt wiele na rynku działalnościami, gdyż nawet ogromne zakłady przemysłowe miewają teraz podobne problemy. To one właśnie powinny zrobić wszystko, by zacząć oszczędzać i jednocześnie podnosić systematycznie swoje dochody. A jak takie cele mogą osiągnąć? Wbrew pozorom nawet najzwyklejsze i wydawać by się mogło nic nieznaczące pianki polietylenowe mogą pomóc każdemu zakładowi w osiągnięciu wyżej wymienionych celów. Dlaczego? Ponieważ mają one wiele przeróżnych zastosowań, dlatego dysponując nimi, da się je wykorzystywać przy różnorodnych pracach. Nie trzeba zatem pobierać materiałów od różnych firm, co byłoby dość kosztownym rozwiązaniem. Lepiej od Wejdź

Pomoc dla zakładów przemysłowych

Pomoc dla zakładów przemysłowych Wejdź