"Muzeum jako depozytariusz pamięci zbiorowej współtworzy tożsamość miasta."

W muzeum można kupić kubki z tyskimi mozaikami i widokiem kościoła pw. Św. Marii Magdaleny w Tychach (z archiwalnej pocztówki z ok. 1910r.) Cena: 15 zł. Ponadto do nabycia kartki świąteczne z pracami laureatów konkursu na najładniejszą kartkę świąteczną, który został zorganizowany przez Muzeum Miejskie w Tychach w 2010 roku. Cena: 1 zł.

12 stycznia o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie z dr Ireneuszem Botorem, wykładowcą Instytutu Sztuki Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego, które zainauguruje noworoczny cykl spotkań w ramach Popołudnia Czwartkowego. Zapraszamy na prelekcję Szopki, betlejemki, stajenki. Cechy stylistyczne śląskich szopek domowych. Spotkanie wzbogacone zostanie pokazem zdjęć. Wstęp wolny.

marzec 2012

Terapia prostaty

Problemy gruczołu prostaty kończą się zaburzeniami funkcji seksualnych takimi jak zaburzenia erekcja ale także uciskiem na cewkę moczową. Typowe objawy potencjalnego nowotworu prostaty to możliwość pojawienia się niedużych ilości krwi w moczu, zwiększone naciskanie na pęcherz w czasie oddawania moczu, jak również częstsze wizyty w toalecie. Prostata nazywana jest gruczołem krokowym umiejscowionym w okolicach pęcherza moczowego. Jest odpowiedzialna za produkcję hormonów niezbędnych dla układu rozrodczego człowieka. Na nieszczęście gruczoł prostaty jest nadzwyczaj... Wejdź

Terapia prostaty

Terapia prostaty Wejdź