"Muzeum jako depozytariusz pamięci zbiorowej współtworzy tożsamość miasta."

W muzeum można kupić kubki z tyskimi mozaikami i widokiem kościoła pw. Św. Marii Magdaleny w Tychach (z archiwalnej pocztówki z ok. 1910r.) Cena: 15 zł. Ponadto do nabycia kartki świąteczne z pracami laureatów konkursu na najładniejszą kartkę świąteczną, który został zorganizowany przez Muzeum Miejskie w Tychach w 2010 roku. Cena: 1 zł.

12 stycznia o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie z dr Ireneuszem Botorem, wykładowcą Instytutu Sztuki Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego, które zainauguruje noworoczny cykl spotkań w ramach Popołudnia Czwartkowego. Zapraszamy na prelekcję Szopki, betlejemki, stajenki. Cechy stylistyczne śląskich szopek domowych. Spotkanie wzbogacone zostanie pokazem zdjęć. Wstęp wolny.

marzec 2011

Nocleg w czasie targów

Na hotele w Poznaniu jest spore rynkowe zapotrzebowanie. Coraz większa ilość biznesmenów a także turystów łącznie ze zwiększającą się liczbą inwestycji w Poznaniu wymuszają dynamiczny rozwój branży turystycznej w Poznaniu. To dowód na to, że hotele Poznań są niezbędne.Nasz hotel to niepowtarzalny hotel w Poznaniu. Tutaj poczujecie się jak w ekskluzywnym apartamencie. Unikatowa aura naszego hotelu wkomponowuje się w świetny sposób w atmosferę prywatności, odpoczynku i odprężenia oraz relaksu. Oryginalnym dopełnieniem tej atmosfery będą wykwintne dania serwowane... Wejdź

Nocleg w czasie targów

Nocleg w czasie targów Wejdź